//Wydarzenia
Wydarzenia 2017-02-03T14:21:39+00:00
Loading...

Wydarzenia

Boże Narodzenie 2016 i Nowy Rok 2017

Kartka_technoventZ okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu, a przede wszystkim naszym klientom, osobom współpracującym oraz sympatykom firmy Technovent, najserdeczniejsze życzenia, aby ten wspaniały czas upłynął w rodzinnej atmosferze, a także pomyślności i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym 2017 Roku

Zespół Technovent

grudzień 23rd, 2016|

48-me Dni Chłodnictwa w Poznaniu

GwiazdkaW dniach 8-9 listopada 2016r. w Poznaniu pod hasłem: „Aktualne trendy w rozwiązaniach technicznych urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła” odbyły się Dni Chłodnictwa 2016. Dni Chłodnictwa to konferencja naukowo-techniczna, dająca możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji oraz wymianę doświadczeń i informacji. W konferencji tej uczestniczył przedstawiciel firmy Technovent, który zapoznał się z nowymi produktami prezentowanymi przez przedstawicieli renomowanych firm oraz z  aktualnie obowiązującymi trendami technicznymi na światowych rynkach.

listopad 16th, 2016|

Trwają prace nad naszą stroną WWW

logo_88x100W miesiącu sierpniu 2016 roku Technovent wystartował ze swoją stroną internetową www.technovent.pl. Dzięki temu możemy łatwiej dotrzeć do Państwa z ofertą, prezentując swoje produkty oraz służąc pomocą w zakresie doradztwa technicznego w celu doboru właściwych i odpowiednich dla Państwa urządzeń. Jako centrum wentylacji i klimatyzacji oferujemy Państwu hurtową i detaliczną sprzedaż urządzeń i osprzętu wentylacyjnego, klimatyzacyjnego i chłodniczego, jak również szeroką gamę różnego rodzaju filtrów powietrza. Oferujemy wyłącznie sprzęt renomowanych firm, z którymi współpracujemy. Mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszymi produktami zwłaszcza, że aktualnie dla prawidłowego funkcjonowania człowieka w środowisku wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo mają strategiczne znaczenie i stają się jednymi z ważniejszych dziedzin egzystencji ludzkiej.

wrzesień 3rd, 2016|

Harman partner

HarmannW miesiącu wrześniu nawiązaliśmy współpracę z firmą Harmann Polska. Urządzenia Harmann Ventilatoren  to niemiecka jakość i niezawodność. Są to  profesjonalne produkty takie jak:  wentylatory, centrale wentylacyjne oraz nagrzewnice, które dedykowane są do budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego. Zatem do Państwa dyspozycji mamy wysokiej jakości sprzęt, który jest nowoczesny, energooszczędny i o dużym komforcie użytkowania.

wrzesień 1st, 2016|

Lindab partner

lindab_260Na początku 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą LINDAB stając się dystrybutorem ich produktów. Dzięki temu mają Państwo szeroki dostęp do wszelkiego rodzaju elementów i akcesoriów wentylacyjnych takich jak: kanały i kształtki okrągłe i prostokątne, przewody elastyczne, przepustnice wentylacyjne, tłumiki akustyczne, nawiewniki i anemostaty, osprzęt wentylacyjny czy też materiały montażowe i izolacyjne. Oferujemy również urządzenia wentylacyjne, klimatyzacyjne i chłodnicze takie jak: centrale wentylacyjne, wentylatory, nagrzewnice powietrza, aparaty grzewczo-wentylacyjne, kurtyny powietrzne, klapy przeciwpożarowe, siłowniki elektryczne oraz klimatyzatory. Nasza oferta skierowana jest do różnego rodzaju firm, w tym  firm instalatorskich jak również i do indywidualnego klienta. Każdy może zakupić sprzęt wentylacyjny, klimatyzacyjny czy chłodniczy uzyskując w razie potrzeby fachową pomoc w doborze urządzeń.

kwiecień 18th, 2016|