Biuro 2018-06-03T22:16:42+00:00

Wentylacja oraz klimatyzacja dla biura

Rozwiązania dla biura.

Pomieszczenia biznesowe to nie tylko ekskluzywne wnętrza, ale także odpowiednie warunki klimatyczne. Przestrzeniom  biurowym stawia się dziś wysokie wymagania, co do czystości powietrza, jego temperatury i wilgotności. Taka jakość pomieszczeń zapewnia lepszą efektywność pracy, jasność umysłu oraz wysoką aktywność przez wiele godzin.

Aby uzyskać taką klasę pomieszczeń stosuje się różnorodne rozwiązania klimatyczne. Począwszy od profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych, poprzez rozwiązania mieszane, czyli systemy wentylacyjne w połączeniu z klimatyzacją splitową, aż do prostszych rozwiązań wentylacyjnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firma Technovent  proponuje profesjonalne doradztwo w rozwiązaniach technologicznych oraz wykonawczych takich właśnie pomieszczeń biznesowych. Prowadzimy także dobór urządzeń spełniających wymogi  wskazanych pomieszczeń  oraz ich sprzedaż. Jednocześnie kierujemy się zasadami gospodarności oferując optymalne rozwiązania technologiczne z uwzględnieniem efektu ekonomicznego. Ponadto mając na względzie estetykę  pomieszczeń proponujemy szeroką gamę nowoczesnych i stylowych rozwiązań technologicznych w korelacji z architekturą wnętrz.

Reasumując nasza oferta to rzeczowe doradztwo, fachowy dobór urządzeń, sprzedaż w konkurencyjnych cenach oraz  dostawa do klienta.

PRODUKTY